FİLO KİRALAMA AVANTAJLARI

Operasyonel araç kiralama, mülkiyeti kiralama şirketine ait olan araçların, işleten sıfatı ile müşterilerin kullanımına sunulduğu bir araç kullanım modelidir.

İhtiyacınız olan hizmetler geniş filo olanakları sayesinde esnek, pratik ve ekonomik çözümlerle şekillenerek, ihtiyacınıza en uygun alternatifler sunulmaktadır.

Finansal Avantajlar

1. Araca ilişkin aylık sabit ve düzenli kira bedelleriyle nakit akışınızı etkin şekilde planlayabilir ve bütçelendirebilirsiniz.
2. Araç satın alımına ayıracağınız finansal kaynaklarınızı ve kredi limitlerinizi esas faaliyet alanlarınızda değerlendirebilirsiniz.
3. Aylık kira bedellerini, gider olarak kurumlar vergisi matrahından düşebilir, kiralama faturasındaki KDV’yi indirim konusu yapabilirsiniz.
4. Araçlar uygun koşullarda satın alındığından uygun bütçeli kiralama maliyetleri ile size ulaşır.
5.Araca ilişkin bakım, onarım, kasko, vergi, lastik gibi giderler aylık kira bedeli içerisinde sabitlenerek bütçe dışı maliyet kalemlerinin risklerinden korunursunuz.

Operasyonel Avantajlar

1. Alanında uzman kadronun danışmanlığıyla beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun araç ve hizmet paketini alternatifleri ile elde edebilirsiniz.
2. Araçların takip ve yönetimi için ek bir insan kaynağına ihtiyaç duymazsınız.
3. Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz.
4. Bakım, onarım, kaza, yol yardım gibi hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından yönetilerek en hızlı ve doğru şekilde çözüm sağlanır.
5. Operasyonel işlemler, konusunda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilirken, müşterilerimiz de kendi iştigal konularıyla ilgilenecek ekstra zaman kazanırlar.
6. Kasko Sigortası, Trafik Sigortası ve MTV işlemleri tarafımızca takip edilir ve ödenir.
7. Hasar veya arıza onarımlarının sözleşmemizde belirtilen zamanı aşması durumunda işgücü kaybının önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir.
8. Aracın hizmet dönemi sonunda ikinci el satış operasyonlarıyla uğraşmazsınız