HİZMETLERİMİZ

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz, profesyonel ekibimiz, geniş operasyon ağımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile operasyonel filo kiralamada, en güvenilir ve sürdürülebilir hizmeti tüm Türkiye’de sunmaktayız.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Aracınız ile ilgili periyodik bakım ve onarım yardım hizmet taleplerinizi 7 gün / 24 Saat, 444 26 80 Numarası Numaralı çağrı merkezimiz üzerinden iletebilirsiniz.

Periyodik Bakım ve Hasar Onarım

Aracınızın periyodik bakım ve onarım işlemleri, AUTOCRAT tarafından anlaşmalı yetkili servislerde yaptırılmaktadır. Tüm periyodik bakım ve onarım işlemi, üretici ve/veya distribütörün yayınlamış olduğu talimatlar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Sigorta & Hasar Yönetimi

Aracınızın kasko ve trafik sigorta poliçelerinin yapılması/yenilenmesi işlemleri, AUTOCRAT tarafından yürütülmektedir. Hasar anında sizin için tüm süreçler (servis, sigorta ve yol yardımı) AUTOCRAT tarafından takip edilmektedir.

Lastik Değişimi

Dört mevsim lastiklerinizin ve kış lastiklerinizin değişimi ve saklama hizmetleri, AUTOCRAT tarafından araç kiralama sözleşmesi şartları dahilinde yürütülmektedir.

Yedek Araç

Her durumda faaliyetlerinize kesintisiz devam edebilmeniz için araçlarınızla ilgili işlemlerin sözleşmede belirtilen işlem süresini aşması durumunda AUTOCRAT tarafından yedek araç hizmeti verilmektedir.

Yol Yardım

Arıza veya kaza durumunda, AUTOCRAT tarafından 7 gün/24 saat yol yardım hizmeti verilmektedir. Kullanmakta olduğunuz aracın onarımı mümkün ise olay yerinde acil servis vasıtasıyla, mümkün olmayan durumlarda ise çekici vasıtası ile aracınız en yakın anlaşmalı yetkili servise çekilir.

HGS Hizmeti

Talep etmeniz durumunda, HGS AUTOCRAT tarafından temin edilecektir. HGS kullanım bedelleri, aylık olarak kira faturası ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.

Araç Muayene Takibi Hizmeti

Araçların muayene zamanlarının takibi ve gerekli organizasyon AUTOCRAT tarafından yapılacaktır.

Vale Hizmeti

Lastik değişiminden, araç muayene ile bakım ve onarım işlemlerine kadar alacağınız tüm operasyonel hizmetler için aracınızın adresinizden alıp işlemlerini gerçekleştirme ve adresinize geri getirme süreci AUTOCRAT tarafından araç kiralama sözleşmesi şartları dahilinde yürütülmektedir.

Aracı Sat/Kirala Danışmanlık

Şirket araçlarını satarak uzun dönem kiralamaya geçmeyi düşünen müşterilerimizin öz mal araçlarının ikinci el satışı ile ilgili süreçler, AUTOCRAT tarafından yönetilir.

Profesyonel Kiralama Danışmanlığı

AUTOCRAT, uzman ekibiyle kullanacağınız en uygun paketli aracı seçmenize yardımcı olur.