45 yıllık sektör tecrübemiz, profesyonel ekibimiz, geniş operasyon ağımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile operasyonel filo kiralamada en güvenilir yol arkadaşınızız!

7/24 Kesintisiz Hizmet

Aracınız ile ilgili olarak, periyodik bakım ve onarım, hasar onarım, lastik değişim ve yol yardım hizmet taleplerinizi 7 gün/24 saat, 444 26 80 numaralı çağrı merkezimiz veya AUTOCRAT Mobil Uygulaması üzerinden iletebilirsiniz.

Periyodik Bakım ve Hasar Onarım

Aracınızın periyodik bakım ve onarım işlemleri, AUTOCRAT tarafından anlaşmalı yetkili servislerde yaptırılmaktadır. Tüm periyodik bakım ve onarım işlemi, üretici ve/veya distribütörün yayınlamış olduğu talimatlar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Sigorta & Hasar Yönetimi

Aracınızın kasko ve trafik sigorta poliçelerinin yapılması/yenilenmesi işlemleri, AUTOCRAT tarafından yürütülmektedir. Hasar anında sizin için tüm süreçler (servis, sigorta ve yol yardımı) AUTOCRAT tarafından takip edilmektedir.

Lastik Değişimi

Dört mevsim lastiklerinizin ve kış lastiklerinizin değişimi ve saklama hizmetleri, AUTOCRAT tarafından araç kiralama sözleşmesi şartları dahilinde yürütülmektedir.

Yedek Araç

Her durumda faaliyetlerinize kesintisiz devam edebilmeniz için araçlarınızla ilgili işlemlerin sözleşmede belirtilen işlem süresini aşması durumunda AUTOCRAT tarafından yedek araç hizmeti verilmektedir.

Yol Yardım

Arıza veya kaza durumunda, AUTOCRAT tarafından 7 gün/24 saat yol yardım hizmeti verilmektedir. Kullanmakta olduğunuz aracın onarımı mümkün ise olay yerinde acil servis vasıtasıyla, mümkün olmayan durumlarda ise çekici vasıtası ile aracınız en yakın anlaşmalı yetkili servise çekilir.

HGS/OGS Hizmeti

Talep etmeniz durumunda, HGS ve OGS, AUTOCRAT tarafından temin edilecektir. HGS/OGS kullanım bedelleri, aylık olarak kira faturası ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.

Trafik Cezası Yönetimi Hizmeti

Trafik ve kaçak geçiş cezalarının AUTOCRAT‘a tebliğ edilmesini takiben müşterilerimiz bilgilendirilir, yasal indirimlerden faydalanılarak ödemesi yapılır.

Araç Muayene Takibi Hizmeti

Muayene zamanı gelen araçların takibi, randevularının alınması, muayene öncesi araç kontrollerinin yapılarak muayene işleminin yapılması AUTOCRAT tarafından yönetilir.

Vale Hizmeti

Lastik değişiminden, araç muayene ile bakım ve onarım işlemlerine kadar alacağınız tüm operasyonel hizmetler için aracınızın adresinizden alıp işlemlerini gerçekleştirme ve adresinize geri getirme süreci AUTOCRAT tarafından yönetilir.

Aracı Sat/Kirala Danışmanlık

Şirket araçlarını satarak uzun dönem kiralamaya geçmeyi düşünen müşterilerimizin öz mal araçlarının ikinci el satışı ile ilgili süreçleri, AUTOCRAT tarafından yönetilir.

Profesyonel Kiralama Danışmanlığı

AUTOCRAT, uzman ekibiyle kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olurken, farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

+14
°
C
H: +14°
L: +14°
İstanbul
Perşembe, 03 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Cu Ct Pz Pt Sa Ça
+21° +18° +16° +20° +18° +17°
+14° +15° +16° +14° +15° +14°
+16
°
C
H: +16°
L: +11°
Ankara
Perşembe, 03 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Cu Ct Pz Pt Sa Ça
+23° +21° +18° +20° +18° +13°
+ + + +10° +11° +
+23
°
C
H: +23°
L: +19°
İzmir
Perşembe, 03 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Cu Ct Pz Pt Sa Ça
+27° +25° +21° +24° +24° +23°
+16° +14° +14° +18° +19° +18°