autocrat kurumsal filo

AYRICALIKLI, EKONOMİK, SORUNSUZ…

Operasyonel araç kiralama, mülkiyetinin kiralama şirketine ait olduğu aracın işleten sıfatı ile müşterilerimizin kullanımına sunulduğu ve yakıt, yol, köprü ücretleri dışındaki tüm masrafları aylık kira bedeline toplayan, oldukça ekonomik ve şirketlere finansal konfor alanı sağlayan bir araç kullanım modelidir.

Şirketiniz adına gerçekleştireceğiniz operasyonel filo kiralamada, AUTOCRAT’ın kurumsal müşterilerine sunduğu geniş filo olanakları ile birlikte esnek, pratik ve ekonomik çözümlerle ihtiyacınıza göre hizmet içeriklerini şekillendirebilir, sadece ihtiyacınız kadar ve faydalanacağınız hizmetin bedelini ödersiniz.

Finansal Avantajlar

1. Araca ilişkin aylık sabit ve düzenli kira bedelleriyle nakit akışınızı etkin şekilde planlayabilir ve bütçeleyebilirsiniz.

2. Araç satın alımına ayıracağınız finansal kaynaklarınızı ve kredi limitlerinizi esas faaliyet alanınızda değerlendirebilirsiniz.

3. Operasyonel kiralama için yaptığınız tüm harcamaları şirketiniz için gider olarak kaydedebilir ve ödenen KDV’yi mahsup edebilirsiniz.

4. Araca ilişkin bakım, onarım, kasko, vergi, lastik gibi giderler aylık kira bedeli içerisinde sabitlenerek bütçe dışı maliyet kalemlerinin risklerinden korunursunuz.

Operasyonel Avantajlar

1. Alanında uzman kadronun danışmanlığıyla beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun araç ve hizmet paketi alternatifleri elde edebilirisiniz.

2. Araçların takip ve yönetimi için ek bir insan kaynağına ihtiyaç duymazsınız.

3. Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz.

4. Bakım, onarım, kaza, yol yardım gibi hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından yönetilerek en hızlı ve doğru şekilde sonuçlanması sağlanır.

5. Kiralama süresince tüm işlemler ve evrak takibi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirildiği için müşterilerimize zaman avantajı sağlanır.

6. Kasko Sigortası, Trafik Sigortası ve MTV işlemleri tarafımızca takip edilir ve ödenir.

7. Hasar veya arıza onarımlarının sözleşmemizde belirtilen zamanı aşması durumunda işgücü kaybının önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir.

8. Aracın hizmet dönemi sonunda ikinci el satış operasyonlarıyla uğraşmazsınız.

 

GÜNCEL KAMPANYALARIMIZI İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?

+14
°
C
H: +14°
L: +14°
İstanbul
Perşembe, 03 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Cu Ct Pz Pt Sa Ça
+21° +18° +16° +20° +18° +17°
+14° +15° +16° +14° +15° +14°
+16
°
C
H: +16°
L: +11°
Ankara
Perşembe, 03 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Cu Ct Pz Pt Sa Ça
+23° +21° +18° +20° +18° +13°
+ + + +10° +11° +
+23
°
C
H: +23°
L: +19°
İzmir
Perşembe, 03 Mayıs
7 Günlük Hava Tahmini
Cu Ct Pz Pt Sa Ça
+27° +25° +21° +24° +24° +23°
+16° +14° +14° +18° +19° +18°