Our Brand Identity and Our Difference... WHY AUTOCRAT?

Our activities, which started in 1973, are now continuing with long-term operational vehicle leasing services to respected customers consisting of corporate and multinational companies.

 • With 45 years of experience in the sector, our professional team, our extensive network of operations and customer satisfaction-oriented services, we are your most reliable travel companion for operational fleet rentals!
 • We are always working more every day to keep up with the trends in the name of the best service, analyze the changing customer needs and live the pleasure of renting corporate vehicles to our customers with innovative and fast solutions..

See All Vehicles About Us

Current Vehicle Campaigns... EXPERIENCE THE COORPORATE FLEET LEASE PRIVILEGES WITH AUTOCRAT DIFFERENCE

150

Happy Company

%97

Customer Satisfaction

1.255.657

Total Kilometer

1255

Call Center Solutions

You are all curious about Autocrat and operational fleet leasing FAQ

Sadece bir araç isteyen müşterilerimize de operasyonel kiralama hizmeti sağlayabiliyoruz.
Tüm şirketler, ihtiyaçları doğrultusunda operasyonel filo kiralama yapabilir.
Otomobili 21 yaşını doldurmuş en az 3 yıllık ehliyet sahibi olan, kiralama yapan şirketin imza yetkilisi ve ortaklarının 1. derece yakınları ve şirketin sigortalı çalışanları kullanabilir.
Araçlarınızın kaza yönetimi, düzenli bakım onarım yönetimi, lastik takip ve değişim yönetimi,
Kaza ve bakımlarda yapılması gerekenler 7/24 hizmet veren tecrübeli bir ekip yönetiminde gerçekleştirilir ve titizlikle takip edilir. Bunun yanı sıra, Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti veriyor, hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda ikame araç tedarik ediliyor. Ayrıca müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran “VALE” hizmetimiz mevcut.
444 2 680 numaralı iletişim hattımızdan profesyonel ekibimiz 7/24 destek sağlamaktadır.
MTV, Autocrat tarafından takip edilir ve ödenir.
Mevsim döngülerinde güvenli sürüş için lastiklerinizi mutlaka değiştirmelisiniz. Eylül ayı itibari ile kış lastikleri, Nisan ayı itibari ile yaz lastiklerinizi takmalısınız. Ayrıca sözleşmede belirtilen lastik değişim kilometresinde lastiğinizi değiştirmelisiniz.
Kira faturaları haricindeki tüm yansıtma faturaları Autocrat’n ilk yazılı talebini müteakiben 3 gün içerisinde nakden ve defaten ödenmek durumundadır.
12 aydan 48 aya kadar kiralama yapabiliyoruz.
Operasyonel kiralamayı tercih ederek aylık sabit ödemelerle giderlerinizi düzenleyebilir, kiralama faturanızdaki KDV kalemini gider gösterebilirebilirsiniz. Otomobili satın alırken ödemiş olduğunuz KDV, ÖTV ve Plaka Masraflarını ödememiş olursunuz. Araçların takibi için personel istihdam edilmesine gerek kalmaz.
Şirket yetkilisinin imzasıyla hazırlanan talep yazınınızı bize ulaştırdığınızda gereken yetki yazısı hazırlanıp sizle iletiyoruz. Bu belge ile HGS / OGS cihazınızı alıp kullanabilirsiniz.
Aracınızın teslim tarihi itibari ile faturanız kesilip firmanıza ulaştırılmaktadır. 5 iş günü içerisinde tarafınıza bildirilen banka hesap numaralarına ödemeyi yapabilirsiniz.
Talebiniz üzerine, kiralanan araçlara Logo/Giydirme yapılmaktadır. Logo/Giydirme ücreti, ayrıca fatura edilmektedir.
Araçlara ilişkin egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemleri Kiracı tarafından yaptırılacak, bunlara ait ücret ve masraflar Autocrat tarafından karşılanacaktır. Ayrıca trafik sigortası ve kasko yenilemeleri de Autocrat tarafından takip edilip, ödenmektedir.
Yapılacak işlemin sözleşmede belirtilen süreyi aşması durumunda muadil yedek araç teslimi gerçekleşecektir. Aracın çalınmasından 24 (yirmidört) saat sonra, kiracıya çalınan aracın muadili olabilecek yedek araç sağlanacaktır.
Üretici firmanın stoklarında hazır olarak seçtiğimiz araçları, sözleşmenin karşılıklı imzalanmasından sonraki 7 iş günü içerisinde tedarik ediyoruz.

Please contact our expert team...

CONTACT

 •  
  Adress: Otakçılar Cad. Flat Ofis No:78 Kat:2A No:31 Eyüp / İstanbul
 •  
  Phone: 444 2 680
 •  
  E-mail: satis@autocrat.com.tr
 •  
  Working Hours: 09:00 – 18:00